В ХДС відбулося засідання вченої та педагогічної ради

19 травня 2023 року в будинку архієрейської резиденції, розташованій на території Свято-Покровського чоловічого монастиря м. Харкова, під головуванням ректора Харківської духовної семінарії Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, пройшло засідання вченої і педагогічної ради ХДС, на якому відбувся захист дипломних робіт випускників та підведені підсумки 2022/2023 навчального року.

З доповідями виступали перший проректор ХДС протоієрей Валентин Ковальчук та керівники заочного відділення,  іконописної школи та регентсько-співацького відділення. Також був обраний Вчений секретар Вченої ради ХДС ієрей Дмитро Тарасов. До захисту випускниками семінарії були представлені дипломні проекти присвячені догматичній, церковно-практичній, церковно-історичній та літургіко-історичній тематиці.