Завідувач богословсько-педагогічними курсами

Завідувач Богословсько-педагогічними курсами при Харківській духовній семінарії – протоієрей Андрій Бурда.

Закінчив у 1998 році Харківську державну зооветеринарну академію за спеціальністю ветеринарія та зооінженерія. У 2001 році закінчив Харківську духовну семінарію. В 2007 році закінчив Київську Духовну Академію.

В 2002 році рукоположений в сан ієрея і призначений настоятелем Свято-Троїцького храму с. Протопопівка Дергачівського району (нині Солоницівська селищна ТГ Харківського району), в 2003 році –  Свято-Іоанно Предтеченського храму с. Сніжків та Спасо-Преображенського храму с. Серпневе Валківського району (нині Валківська міська ТГ Богодухівського району), з 2005 року був настоятелем Свято-Успенського храму смт Дворічна та храму Святого Георгія Переможця с. Миколаївка Дворічанського району (нині Дворічанська селищна ТГ Куп’янського району, з 2012 року входять до Ізюмської єпархії УПЦ), а з 2012 року переведений в Свято-Миколаївський храм м. Люботин Харківського району.

З 2023 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія призначений викладачем Основного богослов’я. З того ж року несе послух керівника Богословсько-педагогічних курсів для підготовки викладачів недільних шкіл і викладачів Закону Божого в інших навчальних закладах.