Духівник

Духівник Харківської духовної семінарії – протоієрей Михаїл Скорик.

Протоієрей Михаїл Скорик закінчив в 1982 році Московську духовну семінарію, а в 1992 році Московську духовну академію. У 1981 році рукоположений в сан священика і призначений кліриком Свято-Благовіщенського собору м. Харкова, храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Черкаські Тишки, Свято-Покровського храму с. Берестовеньки Красноградського р-ну, в 1989 році – настоятелем Свято-Миколаївського храму в с. Григорівка Харківського р-ну . У 1991 році переведений настоятелем в Свято-Іллінський храм с. Високий Харківського району, а з 1992 року – настоятель Свято-Вознесенського храму смт. Липовий Гай Харківського району. У 1998 році був призначений викладачем Харківської духовної семінарії з предметів Моральне богослов’я і Пастирське богослів’я. Також ніс послух секретаря Харківської єпархії, а з 2020 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія – духівник Харківської духовної семінарії.