Проректор з навчально-методичної роботи

Проректор з навчально-методичної роботи Харківської духовної семінарії – ієрей Володимир Мутин.
Ієрей Володимир Мутин в 2004 році закінчив Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за фахом філолог, викладач англійської та французької мови.
У 2009 році закінчив Харківську духовну семінарію, а в 2011 році – Санкт-Петербурзьку духовну академію.
У 2016 році рукоположений в сан ієрея і призначений кліриком храму Священномученника Олександра, Архієпископа Харківського, м. Харкова.
У 2017 році переведений священнослужителем Свято-Димитріївського храму смт. Васищеве Харківського району, в цьому ж році переведений кліриком храму 2000-річчя Різдва Христового.
З 2016 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія несе послух викладача Латинського мови, а в 2018 році призначений в.о. проректора з навчально-методичної роботи Харківської духовної семінарії.