Перший проректор

Перший проректор Харківської духовної семінарії – протоієрей Валентин Ковальчук.

Отець Валентин в 1987 закінчив Московську духовну семінарію.

У 1986 році був рукоположений у священика і призначений священнослужителем Свято-Миколаївського храму с. Старе Можарове Зачепилівського району, в тому ж році переведений настоятелем Свято-Миколаївського храму м. Люботин Харківського району.

У 1989 році призначений священнослужителем храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Губарівка Богодухівського району, а в 1998 році переведений настоятелем церкви Преображення Господнього м. Валки. З цього ж року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія отець Валентин призначається інспектором Семінарії і викладачем Історії Православ’я на Русі.

У 2007 році отець Валентин закінчив Київську духовну академію.

Сьогодні протоієрей Валентин – настоятель Свято-Петропавлівського храму м. Харкова.