Завідувач іконописною школою

Завідувач іконописною школою при Харківській духовній семінарії – протоієрей Михаїл Пилипчук.

Протоієрей Михаїл Пилипчук в 2000 році закінчив Київську духовну академію і захистив кандидатську дисертацію, за що був удостоєний вченого ступеня кандидата богослов’я. В 2008 році рукоположений в сан ієрея і призначений священником у храм Смоленської ікони Божої Матері смт. Новоселівка м. Харкова. В 2018 році переведений настоятелем в Свято-Миколаївський храм смт. Новожаново м. Харкова. З 2006 року з благословення Високопреосвященнійшого Нікодима призначений викладачем канонічного права Харківської духовної семінарії. В 2012 році з благословення ректора ХДС Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія призначений завідувачем іконописної школи при ХДС.