Завідувач регентсько-співацьким відділенням

Завідувач регенско-співацьким відділенням при Харківській духовній семінарії – протоієрей Федір Воскобойніков.

Протоієрей Федір Воскобойніков в 2004 році закінчив Харківський державний інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського, в 2007 році – Харківську духовну семінарію, а в 2010 – Київську духовну академію. У 2005 році рукоположений в сан ієрея і призначений настоятелем храму святого Гавриїла Бєлостожського і кліриком Свято-Благовіщенського собору. З 2012 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського й Богодухівського Онуфрія призначений керівником регентсько-співацького відділення при ХДС і викладачем церковного співу. Також несе послух голови відділу по справах молоді й культури.