У Харківській духовній семінарії завершився перший семестр 2020/21 навчального року

Напередодні 18 грудня 2020 року з нагоди завершення першого навчального семестру і свята преподобного Сави Освященного в семінарському Трьохсвятительському храмі було відслужено всенічне бдіння, а в сам день свята – Божественна літургія.

У богослужінні взяли участь викладачі та вихованці духовної школи в священному сані, піснеспіви виконував зведений хор семінаристів та студентів регентсько-співацького відділення. Вихованці семінарії причастилися Святих Христових Таїн.

Після завершення святкового богослужіння перший проректор ХДС протоієрей Валентин Ковальчук оголосив студентам підсумки першого семестру навчання і побажав гідно, з духовною користю завершити Різдвяний піст та гарних Різдвяних свят.

Початок весняного навчального семестру 25 січня 2021 року.