Спростування інформації щодо освітнього процесу в Харківській духовній семінарії

В зв’язку з тим, що наразі в новинах соціальних мереж та ресурсів з’явилися повідомлення, які стосуються навчального процесу в Харківській духовній семінарії, та які, нажаль, можуть бути скеровані на розпалювання ворожнечі на релігійному підґрунті, вважаємо за доцільне повідомити наступне.

Харківська духовна семінарія є вищим духовним учбовим заклад Української Православної церкви, який готує богословів, священнослужителів та церковнослужителів з відповідним рівнем освіти та підготовки.

Фонд бібліотеки Семінарії значною мірою поповнюється за рахунок благодійних пожертв, складається з різноманітних друкованих видань на різних мовах, що охоплює широке коло питань духовного і культурного життя людини.

Навчальна література російського походження не є частиною освітньої програми ХДС. Студенти Семінарії навчаються за навчальними посібниками, що надруковані Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Окрім того, з кінця лютого 2022 року стіни Харківської духовної семінарії дали притулок харків’янам, котрі залишились без домівок або були вимушені залишити їх із-за постійних обстрілів та бомбардувань. Студенти семінарії весь час, коли у місті Харкові лунали вибухи приймали й приймають активну участь у волонтерській діяльності Харківської єпархії: готували гарячу їжу та роздавали її харків’янам, які переховувались від вибухів у станціях метро, розвозили продукти харчування та ліки в обстріляні райони Харкова, розносили продовольчі набори по домівках харків’ян та надавали першу медичну допомогу.

Кількість переглядів: 50

Comments are closed