Вихованець ХДС взяв участь у студентській конференції на базі КДАіС

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія 14 березня 2023 на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася  ХІІ щорічна студентська конференція «Студентська наука в духовній школі», організована Київською духовною академією і семінарією.

Участь у форумі очно та дистанційно прийняло більше 90 доповідачів, серед яких представники духовних навчальних закладів Української Православної Церкви, представники світських вищих навчальних закладів з України та з-за кордону, викладачі і студенти Київських духовних шкіл.

З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія митрополита Харківського і Богодухівського, ректора ХДС, у конференції взяв участь вихованець 4 класу Харківської духовної школи Цешковський Кирило. Він виступив з доповіддю на тему “Священномученик Макарій Катеринославський: життя заради Церкви” в рамках секції №4 “Історія Церкви”.