Престольне свято семінарського храму на честь Трьох святителів

З благословення Ректора, митрополита Харківського и Богодухівського Онуфрія,  12-13 лютого 2023 року в семінарському храмі були звершені святкові Всенічне бдіння та Божествена Літургія на честь престольного свята Собору вселенських вчителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого. Трьохсвятительський храм, розташований на території Свято-Покровського чоловічого монастиря, є місцем проходження богослужбової практики семінаристами та вихованцями регентсько-співацького відділення.

Всенічне бдіння  очолив викладач семінарії ієрей Дмитро Тарасов, а Божественну Літургію – ієрей Артемій Винокуров, яким співслужили студенти та випускники ХДС у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор, що складався з викладачів та вихованців ХДС, а також учнів регентсько-співацького відділення.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, за єдність Православної Церкви.

За богослужінням вихованці причастилися святих Христових Таїн.

Після відпусту Божественної Літургії була піднесена молитва святителям Василію Великому, Григорію Богослову та Іоанну Златоусту.